O nás

Naše historie
MEIKO TINS ​​INDUSTRIES CO, LTD založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, výrobky se většinou používají na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárky, kosmetiku atd. MEIKO přijímá a zahrnuje silnou firemní základní hodnotu ve svých výrobcích snaha o dosažení dokonalosti práce s velkým respektem k našim zákazníkům. Být odpovědný a čestný ve všech podnicích, udržovat týmovou práci a co je nejdůležitější, být inovativní a kreativní v řízení společnosti k dosažení vyšší úrovně úspěchu a úspěchů. Za posledních 10 let, s odhodlanými lidmi MEIKO, získáváme na tomto trhu dobrou pověst a budujeme dlouhodobou spolupráci s klienty po celém světě, zejména v Severní Americe, Velké Británii a Evropě.


Naše továrna
Existují 2 mordenové dílny, plocha o rozloze 30000 metrů čtverečních, více než 300 lisovacích strojů a několik automatických výrobních linek, s 500 dobře vyškoleným zaměstnancem může být měsíční výkon 8 milionů kusů, náš bezprašný oddíl lze použít pro speciální balení , kromě všech forem jsou domácí z našeho vlastního nástrojařského oddělení.

201801031606415371651


Náš produkt
Čokoládová cínová krabička, bonbónová cínová krabička, sušenková cínová krabička, mincovní cínová krabička, svíčková plechová krabička, dárková plechová krabička atd.


Aplikace produktu
Jídlo, svíčka, čaj, víno, dekorativní, dárkové, stacionární atd.


Náš certifikát
ISO9001, ISO14000, SEDEX, BRC, Disney, NBC Universal, Hasbro, Carrefour, REACH, FDA.

SEDEX-SMETA BRC
ISO9001 ISO14001
FAMA Of Disney Coca Cola
NBC Universal SQP


Výrobní zařízení
300 lisovacích strojů, 7 řezacích strojů, 10 automatických výrobních linek a 1 bezprašné sekce.


Výrobní trh
Naším hlavním trhem je Spojené státy a Evropa, zabírají více než 70% objemu vývozu, dále prodáváme náš produkt do Japonska a některých zemí Jižní Ameriky.


Naše služba
Uděláme pomocnou práci při navrhování, uměleckých dílech a poskytneme nejlepší řešení v předprodeji, abychom vyhověli požadavkům klienta, v sériové výrobě nejprve přijdeme s plánem a budeme klienta průběžně informovat o stavu. Po dodání budeme také pravidelně sledovat s klientem a zjistit, zda nějaký problém s kvalitou najít a požádat o radu od nich.