Proč pro váš produkt používat cínový obal

- May 27, 2020-

Cílem obecného průvodce je maximalizovat hodnotu vašeho produktu, a to nejen prostřednictvím reprezentace produktu uvnitř, ale prostřednictvím sdělení jeho sdělení a pozice na trhu, aby se projevilo. Další faktory, které budete muset zvážit, jsou věci jako: cena, trvanlivost, funkčnost a prostředí.


Tak proč zvolit cín?


Bezpečnost:Cín je čistý a netoxický.


Udržitelného:Kovové obaly jsou trvanlivé a odolné proti neoprávněnému zásahu, což umožňuje dlouhodobé uchování vašeho produktu (náklady na výměnu poškozeného zboží jsou dražší než zaplacení přiměřeného ochranného obalu od samého počátku).


Životní prostředí:Spotřebitelé udržují chování šetrné k životnímu prostředí, protože kovové obaly se navždy recyklují, až 80% veškerého kovu, který byl kdy vyroben na světě, je stále k dispozici.


Diferenciace:Přilákejte zákazníky jedinečným obalem a získejte konkurenční výhodu. Kovové obaly podporují celou řadu možností designu, které jsou k dispozici v neomezeném počtu tvarů a velikostí.


V obchodě říkají: „Je to obal, který prodává produkt poprvé, ale to je to, co je uvnitř, které prodává obal podruhé.“ Je důležité nezapomenout na aspekt, který zásadně pomůže přestěhovat váš produkt z regálu.

tin  package

For your next packaging project, get in contact with us to gain more information about innovative bespoke tin packaging. Send me E-mail by Joanna@meikotins.cn or give us a ring on +86 13560858883


Dvojice:Ne Další:Jak recyklovat plechové a ocelové plechovky?