Velký plechový kbelík

Velký plechový kbelík

Velký plechový kbelík Popis: Kbelík na ledový plech je vyroben z pozinkovaného železa 0. 30 mm a má vnitřní dno, aby se zabránilo úniku vody. Veškeré lepidlo a lak projdou kvalitním testem. Kbelík na ledový plech je jedním z nejžhavějších prodejních produktů ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Velká plechovka


Předmět číslo:MK 0282
Velikost:
D265-172 * 200 HMM
Ražba:AKCEPTOVAT
MOQ5k
Tisk:CMYK / vlastní design je přijatelný


Popis:


Kbelík na ledový plech je vyroben z pozinkovaného železa o velikosti 30 mm a má vnitřní dno, které zabraňuje úniku vody.

Veškeré lepidlo a lak projdou kvalitním testem.

Kbelík na ledový plech je jedním z nejžhavějších prodejních produktů na našem veletrhu každý rok, klient jej vždy používá pro nádoby na pivo a nádoby na led, může to být nejen kbelík na ledové plechovky, můžeme jej použít pro domácí&zesilovače; zahradní dekorace , popcorns atd.

Můžete si na něj nasadit svůj vlastní design a rukojeť lze v případě potřeby vyjmout.

Máme různé velikosti plechové nádoby, pokud potřebujete jinou velikost, neváhejte nás kontaktovat.ice tin bucket


image


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email:inquiry@meikotins.cn
Web: www.meikotinbox.com
Adresa: Ne. 8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Shipai Town, Dongguan City 523333, Guangdong, ČínaJako jeden z předních výrobců cínových krabic a dodavatelů v Číně jsme vám vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC. Pokud vás zajímá náš velký plechový kbelík, můžete prosím volně velkoobchodovat s našimi kvalitními výrobky. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: velký plechový kbelík, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Kávovar Nescafe Další:Santa Tin, reklamní dárek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit