Rezervovat plechovku

Rezervovat plechovku

Kniha plechová kazeta Popis: MK-0430 knihová krabička je vyrobena z 0,23 plechového plechu, tato krabička má tvar jako knihu, takže jsme ji nazývali krabička na plech. Kniha plechovka může balení sušenky a cukroví.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rezervovat plechovku

Předmět číslo: MK-0430
velikost:
245 * 170 * 60HMM
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK

Popis :

MK-0430 kniha plechová kazeta je vyrobena z 0,23 plechovky, tato krabice tvaru jako kniha, takže jsme volali knihu plechové krabice. Kniha plechovka může balení sušenky a cukroví.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  


 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů čtvercových cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš čtvercový plech box může pro komercní balíček, prosím, zdarma k velkoobchodu naše kvalitní produkty. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.

Hot Tags: Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválena společností BRC
Dvojice:Pig Tin Box Další:Kulatý box bez víka

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit