Vánoční vůz tvaru plechovky

Vánoční vůz tvaru plechovky

Vánoční vůz tvar tin box Popis: MK-4019 Vánoční karoserie tvaru tin box je vyroben z 0.23 tinplate, recyklovat použití materiálu. Konstrukce plechové krabice vypadá jako auto, dobrá volba pro vánoční dekoraci a velmi oblíbený předmět pro děti. Tento box může balení cukroví jako dárek, pohodlné ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vánoční karta tvaru plechovky

Předmět číslo:

MK-4019

96Size:

215 * 75 * 36HMM

Razítko:

Dostupný

Tisk:

CMYK + PMS

MOQ 30K


Popis :
MK-4019 Vánoční vůz tvaru vánočního auta je vyroben z 0,23 plechového plechu, recyklovatelného materiálu. Konstrukce plechové krabice vypadá jako auto, dobrá volba pro vánoční dekoraci a velmi oblíbený předmět pro děti. Tato krabice může balení cukroví jako dárek, vhodný k přepravě.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše vánoční auto form tin box, prosím, je zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: vánoční vůz tvar tin box, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Kulatý box s rukojetí Další:3D reliéfní obalový plechový box pro přepravu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit