Vaječné tvarovky mohou pro balení čokoládových bonbónů

Vaječné tvarovky mohou pro balení čokoládových bonbónů

Kloubové obdélníkové reklamní cínové krabice a krabice z mínové bomby Popis: MK-4032, tyto plechy jsou vyrobeny z 0,23 palce, roli víka uvnitř a základna s krkem. Tvar tvaru vejce Krabičky, které mají zájem o design, lze použít pro balení cukroví a čokolády. H andiness a dobře vypadající. Výhodně položený ve ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

tvar vejce a cukrovinky

Předmět číslo: MK-4032
Velikost: 108X68X72HMM
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK


Popis :
MK- 4032, tyto plechovky jsou vyrobeny z 0,23 palce, roli víka uvnitř a základna s krkem. Tvar tvaru vejce Krabičky, které mají zájem o design, lze použít pro balení cukroví a čokolády . H andiness a dobře vypadající. C se pohodlně nosí, když je v práci .  

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našemu   zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

 

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše kloubové obdélníkové reklamní cukroví cínové krabice a mínové plechové krabice, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.

 


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů vánočních cínu v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o naše konzervy tvaru vejce pro balení čokoládových bonbónů, dejte nám prosím velkoobchod na naše kvalitní výrobky. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kontejnery na tvarování vajec pro balení čokoládových bonbónů, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválena společností BRC
Dvojice:Nepravidelné Vánoční Tins Box Can For Candy Gift Další:Nepravidelné plechovky Box pro Vánoce

Dotaz

You Might Also Like