Červený velký vánoční strom ve tvaru cínu

Červený velký vánoční strom ve tvaru cínu

"Červený velký vánoční strom ve tvaru cínu" je vyroben z 0.25/0.28mm T1 domácí cínových, objem 1000ml, 3-pcs-structure(lid/side/base), okraj víka a základní roll dovnitř, vlastní logo design akceptovat, CMYK OEM provedení, pro balení vánoční dárek.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Červený velký vánoční strom ve tvaru cínu


PlíseňMK4066

Velikost215 * 193 * 47Hmm

OEMkoncept loga přijmout, CMYK OEM provedeníDetail fotky


FOQ

1. Otázka: Co je cínových? Vytištěné plechovky jsou bezpečné pro potraviny?


A: pocínovaných je ocel elektrolyticky potažené vrstvou cínu pro plechovou ochranné účely. Pocínovaných je vysoce kvalitní bezpečné obalový materiál pro potraviny. například soubory cookie bonbóny, čokoláda, atd. Lak kvality potravin je potažený uvnitř cínu k zabránění korozi a interakce cínu s produktem potravin a tím usnadňují vhodné pro uchovávání potravin.


2. Otázka: Jak tisknete na plechovky? Je ji stíněný nebo ofsetovým tiskem?


A: kovové dekorace je proces ofsetového tisku s využitím barev CMYK. Tisk se provádí na velké kovy první, pak dělení na menší kus pro lisování a formace.


3. Otázka: Jak získat kopii katalogu produktů nebo vzorky?


A: Prosím Všimněte si, že je naše politika, který příjemce platí za službu. Pokud je to vhodné pro vaši firmu, potvrďte to s námi a dejte nám název firmy, podrobná adresa, PSČ, telefonní číslo, číslo účtu Kurýrní službu (FedEx, UPS, DHL, TNT apod.). Uděláme vám nejlépe.


4. Otázka: Co je MOQ cínu objednávky?


A: vzhledem k masové tisk a nastavení výroby minimální objednané množství je zhruba 30005000ks pro velké velikosti a 10000pcs pro malé velikosti plechovky


5. Otázka: Co je kov kontroly pravopisu poplatek?


A: kovové kontroly vzorku je osobitý proces pro zobrazení efekt barvy na kov, ve srovnání s papírem. To je oddělit proces od sériové výroby, a tedy také stojí peníze.


Všechny obrázky, které na našich webových stránkách jsou plísně, však jsme také udržet některé produkty světoznámých značek a nelze zobrazit v našich webových stránkách, tedy, když nás budete kontaktovat, najdete své cílové produkty. Kromě toho Srdečně vítáme OEM design!

Jako jeden z předních vánoční plechovky výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší červené velké vánoční strom ve tvaru cínu, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: červený velký vánoční strom ve tvaru cínu, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda audit, BRC schválen
Dvojice:Vánoční závěsné cínové míčové série Další:Reklamní cín vánoční strom s hvězdou nahoře

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit