Vánoční dárková krabička

Vánoční dárková krabička

Popis zboží Vánoční dárek krabička Číslo výrobku: MK-0169 Velikost: 240X160X53 HMM (výškově nastavitelná) Reliéf: Přijatelný tisk: CMYK MK-0169 Nepravidelné vánoční dárkové plechovky, které se používají k balení dárků, bonbónů a sušenek. Vnitřní roli uvnitř a roli víka venku. Na vrcholu krabice s hvězdou, která je speciálním designem.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vánoční darčeková krabička

Předmět číslo: MK-0169
Velikost: 240X160X53 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: Přijatelný
Tisk: CMYK

MK-0169 Nepravidelný vánoční dárek t v krabicích, válečkem uvnitř a víkem venku. Na vrcholu krabice s hvězdou, která je speciálním designem.

Víceúčelová krabice, kterou lze naplnit sladkostí, svačinkem nebo jako organizátor.O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše Vánoční dárkové plechové krabice, prosím, můžete zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: Vánoční dárkové plechové krabice, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Čtvercový plechovec Další:Oválná peněžní banka

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit