Kontejner s koncovým uzávěrem kruhového uzlu

Kontejner s koncovým uzávěrem kruhového uzlu

Kontejner s kónickým uzávěrem kruhového skladování Popis: Kontejner s krabičkou MK-3082 je vyroben z 0,23 palivového plechu. Speciální design a vypadají velmi módně jako stan. Dobrá volba pro balení cukroví a čokolády. Hot selling item pro děti. O nás MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD založená v ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kontejner s kónickým uzávěrem z kónického uzlu

Předmět číslo: MK-3082
Velikost: D136X110 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  
MOQ 12K

Popis :

Krabička MK-3082 je vyrobena z 0,23 palivového plechu   . Speciální design a vypadají velmi módně jako stan. Dobrá volba pro balení cukroví a čokolády. Hot selling item pro děti.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš kuželový uzel kulatý skladovací kontejner, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních produktů. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kónický uzel kulaté cín zásobník kontejner, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditovaný, BRC schválen
Dvojice:Kontejner s kulatým cínem Další:D80 Kontejner s kulatým cínem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit