D80 Kontejner s kulatým cínem

D80 Kontejner s kulatým cínem

D80 Kontejner s kulatým cínem Popis: MK-3032, krabice z plechovek vyrobená z 0.23 plechu pro potravinářský průmysl, víko a základní roli směrem ven. Ttracující design a vypadají velmi módní. Krabička z cínu může být použita pro čokoládu, máta, pilulky. Tento box je velmi populární u většiny zákazníků. O nás MEIKO TINS ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

D80 Kontejner s kulatým cínem

Předmět číslo: MK-3032
Velikost: D80X110 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK
MOQ 22K

Popis :

MK-3032 , krabice z plechovek vyrobená z 0.23 plechu pro potravinářský průmysl, víko a základní roli směrem ven   .   Ttracující design a vypadají velmi módní. Krabička z cínu může být použita pro čokoládu, máta, pilulky. Tento box je velmi populární u většiny zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš d80 kulatý plechový kontejner, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: d80 kulatý cínový kontejner, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Kontejner s koncovým uzávěrem kruhového uzlu Další:Kresba Otevírací OEM malá cínová mincovna

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit