GRANTS Kovové plechové vědro

GRANTS Kovové plechové vědro

Cínová nádoba Grants Popis: Cínová nádoba značky Grants je vyrobena z vysoce kvalitního pocínovaného plechu, tloušťka, kterou můžete vyrobit v pocínovaném plechu 0,23 / 0,25 / 0,28 mm. Plně barevný tisk, váš vlastní design je přijatelný. Tato plechovka může být použita na balení lahví vína, díky čemuž je váš produkt ve špičkové kvalitě. O nás MEIKO TINS ​​...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Uděluje plechový kbelík

Předmět číslo: MK-0239
Velikost:
93 * 84 * 305HMM
Ražba: PŘIJMOUT
MOQ 5K
Tisk: CMYK


Popis :

Cínový kbelík značky Grants je vyroben z vysoce kvalitního pocínovaného plechu o tloušťce, kterou můžete vyrobit v pocínovaném plechu 0,23 / 0,25 / 0,28 mm.

Plně barevný tisk, váš vlastní design je přijatelný.

Tato plechovka může být použita na balení lahví vína, díky čemuž je váš produkt ve špičkové kvalitě.


 

O nás
MEIKO TINS ​​INDUSTRIES CO, LTD založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, výrobky se většinou používají na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárky, kosmetiku atd. MEIKO přijímá a zahrnuje silnou firemní základní hodnotu snaha o dosažení dokonalosti práce s velkým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vyváženy do Severní Ameriky a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail: dotaz@meikotins.cn
Web: www.meikotinbox.com
Adresa: č. 8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Shipai Town, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců cínových krabic a dodavatelů v Číně jsme vám vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC. Pokud máte zájem o naše plechové kbelíky na cín, velkoobchod s našimi kvalitními výrobky je zdarma. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: uděluje plechovou plechovku na plech, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Oválný kovový plechový box Další:Kulatá kovová plechovka

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit