Vánoční srdce tvar dárkové plechovky

Vánoční srdce tvar dárkové plechovky

MK-4108 Vánoční srdce tvaru dárkové plechové krabice je vyroben z 0.23 tinplate, všechny okraje jsou rolovat dovnitř, s bodky na základně, může držet víko pevně, tato plechová krabička je ideální volbou pro čokoládu, nebo dárkové balíčky.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vánoční srdce tvar dárkové plechovky

Předmět číslo:

MK-4108

Velikost:

152 * 146 * 35HMM

Razítko:

K dispozici na víku

Tisk:

CMYK + PMS


Popis :
MK-4108 Vánoční srdce tvaru dárkové plechové krabice je vyroben z 0.23 tinplate, všechny ráfky jsou role dovnitř, s tečky na základně, může držet víko pevně, tato plechová kazeta je ideální volbou pro čokoládu, nebo dárkové balíčky.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínu obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. MEIKO přijmout a obejmout silné firemní klíčové hodnoty v jejich Snaha o dokonalost práce s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

Image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně, jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše vánoční srdce tvar dárkové plechové krabice, prosím, je zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro zákaznické služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.

Dvojice:Růžový Valentine srdce tvar plechové krabičky Další:Valentýna srdce tvar čokoládového plechu Can

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit