Nepravidelný tvar vepřového plechu

Nepravidelný tvar vepřového plechu

Nepravidelné tvary prasat Reklamní cínové cínové krabice Can Popis: MK-4101, krabice z plechovek z 0,23 cínu, víko a vnitřní válec uvnitř. Nepravidelné cínové boxy, které se používají pro bonbóny, čokoládové balení. Pohodlné přenášení při práci, atraktivní design a vypadají velmi módně. Tato krabička je ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nepravidelný tvar ve tvaru prasečích reklamních cínových krabic

Položka MK- 4101
Velikost: 166X144X45 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: dostupný
Tisk: CMYK  

Popis :

MK-4101, krabice z plechovek z 0,23 cínu, víko a vnitřní váleček uvnitř. Nepravidelné cínové boxy, které se používají pro bonbóny, čokoládové balení.

Pohodlné přenášení v obchodě, atraktivní design a vzhled velmi módní. Tato krabička na plechovky je velmi oblíbená u zákazníků.

 

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku atd. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v oblasti nepravidelných plechovek v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš nepravidelný tvar vepřové plechovky, můžete být zdarma k velkoobchodu naše kvalitní produkty. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: nepravidelný tvar vepřového plechového boxu, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zvyklý, kontrolovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Nepravidelné plechovky Box Can Další:Nepravidelné tvary plechů na plech Can Box Can

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit