Nepravidelné plechovky Box Can

Nepravidelné plechovky Box Can

Krabice s nepravidelným plechovkem a reklamní cínové plechovky Popis: MK-4015, krabice z plechovek z plechu o průměru 0,23, víko vyklánět směrem ven, uvnitř uvnitř. tato krabička může být použita pro balení cukroví a pilulky. Tractivní design a módní vzhled pomáhají našim zákazníkům získat mnohem více trhu. O nás MEIKO TINS ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nepravidelné plechovky a Promotional Candy Cin can

Předmět číslo: MK- 4015
Velikost: 84X70X26 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK

  Popis :

MK- 4015 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23, víko válečkem směrem ven, vnitřní válec uvnitř   . tato krabička může být použita pro balení cukroví a pilulky.   Tractivní design a módní vzhled pomáhají našim zákazníkům získat mnohem více trhu.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku atd. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v oblasti nepravidelných plechovek v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše nepravidelné plechovky box může, prosím, je zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: nepravidelné plechovky box může, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Vánoční dárek a cínové plechovky Další:Nepravidelný tvar vepřového plechu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit