Nepravidelné plechovky Can Box Can For Cosmestic

Nepravidelné plechovky Can Box Can For Cosmestic

Informace o výrobku Kloubové obdélníkové reklamní cínové kanystry a krabice z mínové desky Popis: MK- 4064, nepravidelné cínové krabice, které se používají pro dárkové a kosmetické obaly. Vnitřní válec a vnitřní válec. C onvenient nosit, když na podnikání, atraktivní design a vypadají velmi módní.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

nepravidelný atraktivní design Reklamní cínové plechovky


Předmět číslo: MK- 4064
Velikost: 209x157x50.5 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: MYK  


Popis :
MK-4064, nepravidelné plechové krabice, které se používají pro dárkové a kosmetické obaly .

Vnitřní válec a vnitřní válec. C onvenient nosit, když na podnikání , atraktivní design a vypadají velmi módní. Tato krabice plechovky jsou velmi populární od žen zákazníků.

 

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

 

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše kloubové obdélníkové reklamní cukroví cínové krabice a mínové plechové krabice, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v oblasti nepravidelných plechovek v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše nepravidelné plechovky box plechovky mohou být pro cosmestic, prosím, zdarma na velkoobchod našich kvalitních produktů. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: nepravidelné plechovky plechovky pro kosmetické výrobky, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Nepravidelné nákladní vozy Tins Box Can For Toy Další:Plechovky Box Moon Tin Box pro balení Candy

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit