LIP tvar plechovky pro Mars

LIP tvar plechovky pro Mars

"Ret tvar plechovky pro Mars" je vyroben z pocínovaných 0.23/0.25/0.28mm, 3-pcs-structure(lid/side/base), víka rolka ven a dolní valit dovnitř, samostatné víko, vlastní logo design uvítání, CMYK OEM provedení, pro jídlo/dárkové balení.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

LIP tvar plechovky pro Mars


PlíseňMK4049

Velikost133 * 72 * 33Hmm

OEMkoncept loga přijmout, CMYK OEM provedeníDetail fotky
LIP tvar plechovky pro Mars


Pocínovaných boxy jsou velmi populární pro balení výrobků na světě, ale vaše balení s mnohem více docela nízké náklady než výrobky z papíru a odolnější.


Naše výrobky jsou všechny kolem SGS, FDA, testovací certifikát EN-71. Balíček používá pro bonbóny, čokoláda, dárkové balení zboží, atd.


Upravené LOGO tisk: Ano, speciální tvar OEM & Customized:Yes.Any tvar by bylo OK, ale musíte si dovolit nové náklady na plíseň.


Špičkové zobrazení pro vaše výrobky zobrazen. Odolném balení pro vaše produkty.

Potraviny stupeň balení plechovek

Jako jeden z předních Inregular plechovek Box výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší lip tvar plechovky pro mars, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: tvar plechovky na rty pro mars, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda audit, BRC schválen
Dvojice:Most, svatba malé tenké plechové krabičce Další:OEM Speciální tvarové plechové krabice

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit