Mini Handle Custom Tin Lunch Box pro děti

Mini Handle Custom Tin Lunch Box pro děti

"Miniaturní stolní obalová krabička pro děti" je vyrobena z 0,23 / 0,25 / 0,28mm plechu, 3dílná konstrukce (víko / boční / podstavec), okraj víka a základny se obvykle válcuje směrem dovnitř, logo design přijme, CMYK OEM design, pro dětský oběd nesoucí.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Mini ruční plechová krabička pro děti


Forma MK4058

Velikost 173 * 85 * 134Hmm

OEM vlastní logo design přijmout, CMYK OEM design

Detailní obrázky

Wholesale rounding top mini handle custom tin lunch box for kids (15)

1 (2)

1 (3)

Wholesale rounding top mini handle custom tin lunch box for kids (1)

1Nejčastější dotazy pro vás

Obvykle citujeme do 24 hodin po obdržení vašeho dotazu. Pokud máte velice naléhavou cenu, zavolejte nám prosím, nebo nám sdělte svůj e-mail, abychom věnovali vaši prioritu.

 

(1) Jak mohu získat ukázku, abyste zkontrolovali kvalitu?

Po potvrzení ceny můžete požadovat odběr vzorků ke kontrole kvality.

Pokud potřebujete pouze prázdný vzorek, který kontroluje design a kvalitu papíru, poskytneme vám vzorek zdarma, pokud si dovolíte expresní přepravu.

 

(2) Můžete udělat design pro nás?

Ano. Máme profesionální tým s bohatými zkušenostmi v designu a výrobě dárkových krabic. Řekněte nám své nápady a my vám pomůžeme realizovat vaše nápady do dokonalých dárkových krabic. Nezáleží na tom, jestli nemáte někdo dokončit soubory. Pošlete nám obrázky ve vysokém rozlišení, vaše logo a text a řekněte nám, jak byste je chtěli uspořádat. Pošleme vám hotové soubory k potvrzení.

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů nepravidelných plechovek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš mini manipulovat s vlastním cínovým obalovým boxem pro děti, dejte nám prosím pozor na velkoobchodní prodej našich kvalitních výrobků. Pro zákaznické služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: mini ručník vlastní obal box pro děti, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Pouzdro s plechovkou a závěsem Další:Octagon Cink Cookie Box pro vlastní

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit