Lunch Box s plastovou rukojetí

Lunch Box s plastovou rukojetí

Obědová krabička s plastovou rukojetí Popis: MK0182 obalová krabička je vyrobena z 0.23 domácího plechu z plechu A s plastovou rukojetí, která je velmi pohodlná při přepravě. lehké weiht a vlastní design zákazníka. Tento plechový box může hračku zabalit a propagovat drobné předměty pro děti. O nás MEIKO ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Obědová krabička s plastovou rukojetí

Předmět číslo:

MK-0182

Velikost:

173 * 85 * 134HMM

Razítko:

Dostupný

Tisk:

CMYK + PMS

MOQ 10K


Popis :
MK0182 obal box je vyroben z 0.23 domácí plechovky třídy A s plastovou rukojetí, která je velmi pohodlné k přepravě. lehké weiht a vlastní design zákazníka. Tento plechový box může hračku zabalit a propagovat drobné předměty pro děti.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku atd. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš obal box s plastovou rukojetí, prosím, je zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: obal box s plastovou rukojetí, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditováno, schválen BRC
Dvojice:Svíčky čtvercové plechovém kbelíku Další:Jedinečný kovový svíčkový plech s rukojetí

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit