Maple Leaf Tin Box

Maple Leaf Tin Box

Podrobnosti o produktu Javorový list tvar plechové krabičce Popis: Javorový list speciální tvar plechová krabička je vyrobena z 0,23 pocínovaného plechu, víko se odvíjí směrem ven a tělo uvnitř. Tento box může zabalit sušenky nebo bonbóny. Recyklace a ochrana životního prostředí, můžete také sbírat malé věci doma.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Javorový list tvaru plechové krabice

Předmět číslo: MK-0175
Velikost:
214 * 201 * 39Hmm
Razba: AKCEPTOVAT
MOQ: 10K
Tisk: CMYK


Popis :

Cínová krabička z javorového listu je vyrobena z pocínovaného plechu 0,23, víko se odvíjí směrem dovnitř a tělo se valí dovnitř. Tento box může zabalit sušenky nebo bonbóny. Recyklace a ochrana životního prostředí, můžete také sbírat malé věci doma.

 

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku, atd. MEIKO přijmout a zahrnuje silnou firemní základní hodnotu v jejich snaha o dokonalost práce s vysokou úctou k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: dotaz@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Město Dongguan 523333, Guangdong, Čína


Hot Tags: javorový list plechový box, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, vlastní, zakázkový, SEDEX auditovaný, BRC schválen
Dvojice:Obdélníkový plechový box Další:Cínová krabička tvaru hvězdy

Dotaz

You Might Also Like