Hudební vajíčko plechová krabice

Hudební vajíčko plechová krabice

Vejce tvar plechové krabice s hudbou Popis: MK-0390 vejce tvar plechové krabice je vyrobena z 0,23 cínových s hudbou, takže cín atraktivnější. Plechovou krabici můžete otevřít víko a může sbírat věci uvnitř. Toto pole může balení čokolády nebo sladkosti. O nás firma MEIKO plechovky...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vejce tvar plechové krabice s hudbou

Číslo zboží:MK-0390
Velikost:
D113x162.5HMM
Reliéf:PŘIJMOUT
Tisk:CMYK

Popis:

MK-0390 vejce tvar plechové krabice je vyrobena z 0,23 cínových s hudbou, takže cín atraktivnější. Plechovou krabici můžete otevřít víko a může sbírat věci uvnitř.

Toto pole může balení čokolády nebo sladkosti.

O nás
Firma MEIKO plechovky INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechové obaly, produkty jsou většinou použity na čokolády, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. Firma MEIKO přijmou a zahrnuje silné firemní jádro hodnotu v jejich snaze o dokonalost práce s vysokým respektem k našícohledně. Naše výrobky jsou především vývoz do Severní Ameriky, a V Evropě. 

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail:Inquiry@meikotins.cn
Webové stránky:www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, městě Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, ČínaJako jeden z předních Tin boxy výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší hudební vajíčko plechové krabičce, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: hudební vajíčko cín box, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda audit, BRC, schválené
Dvojice:Kulatá sušenka Obalová krabice Další:Mini vánoční stromeček plechové krabice

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit