Oválná peněžní banka

Oválná peněžní banka

Oval peněžní banka tin box, který se používá pro sběr mince, vyrobený z 0,23 tinplate.base válečkem ven s nylong zipem a kovovým zipem puller.Attativní design a oblíbené děti.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Oválná peněžní banka

Předmět číslo: MK-4083
Velikost: D112X81.5x98 HMM (výškově nastavitelný)
Razítko: Přijatelný
Tisk: CMYK

MK- 7083 , krabice z oválné peněžní banky zhotovené z 0,23 cínu, základna válcovaná směrem ven. Nylonový zip s kovovým zipem. Popis :


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Chin


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš oválný peněžní banku tin box, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: oval peněžní banka plechovka, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Vánoční dárková krabička Další:Obdélníkový plechový obal

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit