Kostková obalová obdélníková kovová plechová krabice

Kostková obalová obdélníková kovová plechová krabice

krabice s čtvercovými plechovkami a reklamní komiksové cínové plechovky Popis: MK-1033, plechová krabice z 0,23 plechu, víko a základna válečkem směrem ven, tato krabice je určena pro domácí a hračky. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků. O nás MEIKO TINS ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kostková obalová obdélníková kovová plechová krabice

Předmět číslo: MK-2137
Velikost: 232x163x45 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  


  Popis :

MK-0016-1 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23, víko a základna válečkem směrem ven   , Tato kolonka může být použita pro balíček Coin Bank, Comestic a Ttoy.   Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.

包装 .jpg

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše kosmetické obaly obdélník kovové plechové box, prosím, je zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kosmetický obal obdélník kov plechová krabice, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditováno, schválen BRC
Dvojice:Box obdélníkový plechovky mohou Biscuit Další:Vysunutého forem Box pro Candy pilulka balení

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit