Disney dárková obalová krabice s reliéfním víkem

Disney dárková obalová krabice s reliéfním víkem

krabice s čtvercovými plechovkami a reklamní komiksové cínové plechovky Popis: MK-1033, plechová krabice z 0,23 plechu, víko a základna válečkem směrem ven, tato krabice je určena pro domácí a hračky. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků. O nás MEIKO TINS ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Disney dárková balení cínová krabice s reliéfním víkem

Předmět číslo: MK-2064
Velikost: 120x75x45 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  


  Popis :

MK-0016-1 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23, víko a základna válečkem směrem ven   , Tato kolonka může být použita pro balíček Coin Bank, Comestic a Ttoy.   Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.

包装 .jpg

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše dárkové balení disney dárkové balení plechové s víkem, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: Disney dárkové balení tin box s ražbou víka, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditovaný, BRC schválen
Dvojice:Box obdélníkový plechovky mohou Biscuit Další:Vysunutého forem Box pro Candy pilulka balení

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit