Gensing Tonic Balení Tin Clear Window Box

Gensing Tonic Balení Tin Clear Window Box

Balení pro oční tonizaci je zhotoveno z 0,23 / 0,25 / 0,28mm plechu, 3dílná konstrukce s víkem / tělem / základnou, s čirým oknem a zevnitř zlatem, vlastní design logo přijme, CMYK OEM design, pro gensing nebo jiné druhy tonických obalů.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Název položky Génová toniková obalová plechová skla

Forma MK2142

Velikost 248 * 175 * 75mm

OEM přizpůsobený 3D design / logo / výkres / vzorek, výška lze upravit.
Detailní obrázkyBalení pro oční tonizaci je zhotoveno z 0,23 / 0,25 / 0,28mm plechu, 3dílná konstrukce s víkem / tělem / základnou, s čirým oknem a zevnitř zlatem, vlastní design logo přijme, CMYK OEM design, pro gensing nebo jiné druhy tonických obalů.Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše gensing tonikové balení cín jasné okno, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: tonizační obalová plechová cínová čirá okenní krabice, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, kontrolovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:CMYK tisk obdélníková plechová kontejner Další:Prázdné kovové OEM bílá barva cínu případ

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit