Recrangular plechovky Box lze čaj kávovar sušenka balíček

Recrangular plechovky Box lze čaj kávovar sušenka balíček

Box obdélníkový plechovek a propagační Tin může lze použít pro pilulku káva čaj cukroví balíček Popis: MK-2178, plechovky krabice z 0,23 food grade cínových, víko a základní role pasivního. P ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Plechové krabice lze použít čokoládu, kávu, pilulka balení. To plechovky...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Box obdélníkový plechovek aPropagační Tinmůželze použít pro pilulku káva čaj cukroví balíček

Číslo zboží:MK-2178
Velikost:125 X 65 X 100 HMM(výškově nastavitelný)
Reliéf:PŘIJMOUT
Tisk:CMYK 

Popis:

MK-2178, plechovky nádobou z 0,23 potravin třídy cínových, víko a základní rollpasivní .  Ap ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Plechové krabice lze použít čokoládu, kávu, pilulka balení. Toto políčko plechovky jsou velmi populárníVětšinaZákazníci.

O nás
Firma MEIKO plechovky INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechové obaly, produkty jsou většinou použity na čokolády, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. Firma MEIKO přijmou a zahrnuje silné firemní jádro hodnotu v jejich snaze o dokonalost práce s vysokým respektem k našícohledně. Naše výrobky jsou především vývoz do Severní Ameriky, a V Evropě. 

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail:Inquiry@meikotins.cn
Webové stránky:www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, městě Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních obdélníkové krabice Tin výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší recrangular, plechovky box může balíček sušenek čaj, káva, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: balíček recrangular plechovky, krabice mohou na čaj, káva, sušenky, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda audit, BRC, schválené
Dvojice:Vysunutého forem Box pro Candy pilulka balení Další:Obdélníkové plechovky Box Can For Coffee Tea Balení

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit