Obdélníkový kosmetické cínu případ s černým víčkem

Obdélníkový kosmetické cínu případ s černým víčkem

"Velké kulaté kovové plechové krabice zlato pro cookie" je vyroben z 0.23/0.25/0.28mm domácí cínových, 3-pcs struktura, okraj víka a základny valit dovnitř, jednoduché Balení krabice s víkem, přijmout koncept loga, CMYK OEM provedení.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Obdélníkový kosmetické cínu případ s černým víčkem


PlíseňMK2135

Velikost225 * 181 * 58Hmm

OEMkoncept loga přijmout, CMYK OEM provedeníDetail fotkyFirma Meiko je profesionální vlastní odvahy dodavatel a výrobce v Číně Dongguan, specializující se na Velkoobchod kovových obalů cínové nádoby, cínu případech, plechovky a kovové boxy i dekorativní plechová krabice.

Všem klientům poskytujeme vysoce kvalitní výrobky. Naše výrobky se vztahuje na širokou škálu využití. Čaj, káva, čokoláda, cookies, sušenky, dort, cukroví, mincovny, popcorn, víno, kosmetické, svíčka, pilulky, cigarety, tužka, hrací karty a víc.

Firma Meiko nabízí také vlastní plechové tabule, zásobník na plechové a kovové lopaty.

Potraviny bezpečné Management systém certifikován dle ISO22000:2005. Naše výrobky také odpovídají FDA, Prop65, EN71, ASTM F963 a zda certifikován 4.


Jako jeden z předních obdélníkové krabice Tin výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v našem obdélníková kosmetická cínu případě s černým víkem, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: obdélníková kosmetická cínu případ s černou poklice, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda auditem BRC schválené
Dvojice:Tisk plechové tužky Další:Malý obdélník na zakázku vytištěný plechový box

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit