Obdélníkový plechový obal

Obdélníkový plechový obal

Obdélníková obalová nádoba s obalem Popis: Obdélníkový box LunchTin MK-22220 je vyroben z plechové desky o průměru 0,23 mm, víko a základové ráfky jsou uvnitř. Je to balení sušenek a cukroví. Používá se také jako vánoční propagační dárek, může být vzorovým kontejnerem pro děti. O nás MEIKO TINS INDUSTRIES ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Obdélníkový plechový obal

Předmět číslo: MK-2220
Velikost: 150X131X35Hmm
Razítko: Dostupný
Tisk: CMYK

Popis :
MK-2220 Obdélníkový box LunchTin je vyroben z plechu o průměru 0,23 mm, víko a základové ráfky jsou uvnitř. Je to balení sušenek a cukroví. Používá se také jako vánoční propagační dárek, může být vzorovým kontejnerem pro děti.

O nás

MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Pokud máte zájem o náš obdélníkový obal tin box, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: obdélníkový oběd plechová krabice, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Obdélníkový plechový box s oknem Další:Sliding Tin Box pro cukr a mincovnu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit