Obdélníková cínová krabice s rukojetí a visacím zámkem

Obdélníková cínová krabice s rukojetí a visacím zámkem

MK-2114 Obdélníkové plechové krabice, víko a základna jsou vyrobeny ze stejné konstrukce, oba jsou sestaveny 2ks, víko a základna jsou spojeny pomocí samostatných závěsů a visacího zámku.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Obdélníková cínová krabice s rukojetí a visacím zámkem

Předmět číslo:

MK-2114

Velikost:

193x153x82mm (výškově nastavitelná)

Razítko:

K dispozici na víku

Tisk:

CMYK + PMS


Popis :
MK-2114 Obdélníkové plechové krabice, víko a základna jsou vyrobeny ze stejné konstrukce, oba jsou sestaveny 2ks, víko a základna jsou spojeny pomocí samostatných závěsů a zámku.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínu obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. MEIKO přijmout a obejmout silné firemní klíčové hodnoty v jejich Snaha o dokonalost práce s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

Image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše obdélníkové plechové krabice s rukojetí a visacím zámkem, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro zákaznické služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.

Dvojice:Malá krabička s kazetou pro mincovnu a cukroví Další:Kloubové obdélníkové cínové tužkové pouzdro pro děti

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit