Obdélníkové plechovky Box Plechovka může čokoládová bonbónová mincovna

Obdélníkové plechovky Box Plechovka může čokoládová bonbónová mincovna

Krabice z kulatého plechu a reklamní cínové plechovky Popis: MK-2036, krabice z plechovek z plechu o průměru 0,23, víko válečkem směrem ven a válečkem uvnitř. Tuto krabičku lze použít pro balení pilulky, bonbónu, čokolády apod. Pohodlné přenášení při práci. Tractický design a vypadá velmi módně.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatý box a reklamní Candy Cín může  

Předmět číslo: MK- 2036
Velikost: 61.5X50X19 HMM   
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  

Popis :

MK- 2036 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23, víko válečkem směrem ven a uvnitř . Tuto krabičku lze použít pro balení pilulky, bonbónu, čokolády apod. Pohodlné přenášení při práci. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku atd. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

 


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše obdélníkové plechovky box cín může čokoláda bonbón mátou, prosím, je zdarma na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: obdélníkové plechovky box cín čokoládové bonbóny mátou, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Obdélníkový cukroví a čokoládové balení plechová krabice Další:Box obdélníkový plechovky mohou Biscuit

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit