Sliding Tin Box pro cukr a mincovnu

Sliding Tin Box pro cukr a mincovnu

Malá krabička s kelímkem pro mátovou a bonbón Popis: MK-2180, tato plechová taška zhotovená z 0,23 palce, základna válečkem směrem ven. Obdélníkové posuvné cínové boxy, které se používají pro balení cukroví a pilulky. H andiness a snadné otevření. C onenně nosit, když na podnikání, atraktivní design. Tato krabice plechovky jsou velmi ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Malá krabička s kazetami pro mincovnu a cukroví

Předmět číslo: MK-2180
Velikost: D150X73X25 HMM
Razítko: Přijatelný
Tisk: CMYK  


Popis :

MK-2180, tyto plechovky vyrobené z 0,23 palce, základní roli směrem ven. Obdélníkové posuvné plechové krabice, které se používají k balení cukroví a pilulky. Použitelnost a snadné otevírání. Pohodlně se přenášejte při práci, atraktivním designu. Tato většina zákazníků je velmi oblíbená.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů obdélníkového plechového boxu v Číně jsme vybaveni kontrolou SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naši posuvnou plechovou krabičku na bonbóny a mátou, prosím, dejte nám možnost velkoobchodního prodeje kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: posuvná plechová krabička pro bonbóny a mátou, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Obdélníkový plechový obal Další:Obdélníkové sušenky balení cín box

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit