Kulatá sušenka Obalová krabice

Kulatá sušenka Obalová krabice

Kulatá krabička s kulatým sušeným balením Popis: MK-0283 kruhová plechová krabička je vyrobena z 0,23 domácího plechu z plechu A, ochrany životního prostředí a recyklovaného materiálu. Tato plechovka může balení sušenky, což je velmi dobrá volba jako sváteční dárek, který můžete poslat přátelům a rodině.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatá sušenka Obalová krabice

Předmět číslo: MK0283
velikost:
D260 * 55HMM
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK


Popis :

MK-0283 kruhová plechová krabička je vyrobena z 0,23 domácího plechu z plechu A, ochrany životního prostředí a recyklovaného materiálu. Tato plechovka může balení sušenky, což je velmi dobrá volba jako sváteční dárek, který můžete poslat přátelům a rodině.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

Hot Tags: kulaté sušenky balení tin box, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditované SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Kulatý box bez víka Další:Hudební vajíčko plechová krabice

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit