Kulatý Peníze Bank Tin Box

Kulatý Peníze Bank Tin Box

Podrobnosti o produktu gular Promoční krabičky na bonbóny a mincovní plechové krabičky Popis: MK-0113, kulatá krabička na peníze z cínového plechu. Základna a víko se navíjejí směrem ven, na víku je štěrbina. Na slot můžete také přidat plastovou část. Tento plechový box s atraktivním designem a vzhledem ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Gulární Propagační Candy Cínové boxy a mincovní plechové boxy

Předmět číslo: MK-0113
Velikost:
D77 * 100Hmm
Razba: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK
MOQ: 25K


Popis :

MK-0113, kulatá krabička na peníze z cínového plechu 0,23. Základna a víko se navíjejí směrem ven, na víku je štěrbina. Na slot můžete také přidat plastovou část.

Tato plechová krabička s atraktivním designem a velmi módním vzhledem. Můžeme tisknout vlastní design, tato položka může být jako reklamní předmět.

 

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku, atd. MEIKO přijmout a zahrnuje silnou firemní základní hodnotu v jejich snaha o dokonalost práce s vysokou úctou k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: dotaz@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Město Dongguan 523333, Guangdong, Čína


Hot Tags: kulaté peníze bank cín box, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, vlastní, SEDEX auditován, BRC schválen
Dvojice:Kulatý Plech Další:Čtvercový kovový plech se zámkem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit