Kulaté plechová krabice pro Candy s oknem

Kulaté plechová krabice pro Candy s oknem

Kulaté plechové krabičce pro Candy s okna Popis: MK - 3112, plechovky krabice z 0,23 cínových, víko a základní roll ven. Kulaté boxy cín, který se používá pro sušenky, čokoláda, balíček. P ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Toto políčko plechovky jsou velmi populární, většina zákaznic. O nás...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulaté plechová krabice pro Candy s oknem

Číslo zboží: MK-3112
Velikost: D166X85 HMM(výškově nastavitelný)
Reliéf: Přijatelné
Tisk: CMYK 

Popis:

MK-3112, plechovky box vyrobený z 0,23 cínových, víko a základní rollpasivní .KulatéCínové rámečky, který se používá prosuchar, čokoláda,balíček.

 Ap ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Toto políčko plechovky jsou velmi populárníVětšinaZákazníci.

O nás
Firma MEIKO plechovky INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechové obaly, produkty jsou většinou použity na čokolády, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. Firma MEIKO přijmou a zahrnuje silné firemní jádro hodnotu v jejich snaze o dokonalost práce s vysokým respektem k našícohledně. Naše výrobky jsou především vývoz do Severní Ameriky, a V Evropě. 

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail:Inquiry@meikotins.cn
Webové stránky:www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, městě Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních Tin boxy výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší kulaté plechové krabičce pro cukroví s oknem, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: kulaté plechové krabice na cukroví s oknem, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda audit, BRC, schválené
Dvojice:Obdélníkový plechový obal Další:Kulaté plechová krabice pro osvěžovač vzduchu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit