D105 kulatá nádoba na skladování cínu

D105 kulatá nádoba na skladování cínu

Materiál: Vyrobeno z plechu o průměru 0,23, odolné a lehké, vhodné pro cestování, domácí, kancelářské, dílenské nebo školní použití. Dobře navržená: Kruhová hrana a hladký povrch zabraňují tomu, aby byla vaše ruka zraněna z okraje kovového hrotu, aby se mohla otevřít a zavřít. Dobrý výkon: Tyto kontejnery na skladování cínu mohou uspořádat mnoho malých předmětů a pomáhají vám udržet pryč nepríjemnost nepořádku, zatímco je můžete snadno přenášet a ukládat. Široce používané: vhodné pro skladování, přepravu a kuchařský průmysl, jako jsou skladovací knoflíky, šrouby, slipy, jiné drobné předměty apod .; Také vyhovuje pro mini svíčky a DIY řemesla.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatý zásobník nádobí

Předmět číslo: MK-3060
Velikost: D105 * 40HMM (výškově stavitelné)
Razítko: NE
Tisk: CMYK

                               

Popis:

Materiál: Vyrobeno z plechu o průměru 0,23, odolné a lehké, vhodné pro cestování, domácí, kancelářské, dílenské nebo školní použití.
Dobře navržená: Kruhová hrana a hladký povrch zabraňují tomu, aby byla vaše ruka zraněna z okraje kovového hrotu, aby se mohla otevřít a zavřít.
Dobrý výkon: Tyto kontejnery na skladování cínu mohou uspořádat mnoho malých předmětů a pomáhají vám udržet pryč nepríjemnost nepořádku, zatímco je můžete snadno přenášet a ukládat.
Široce používané: vhodné pro skladování, přepravu a kuchařský průmysl, jako jsou skladovací knoflíky, šrouby, slipy, jiné drobné předměty apod .; Také vyhovuje pro mini svíčky a DIY řemesla.


O nás

MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)

Kontaktujte nás:

Tel: 0086-769-8132 3888

Fax: 0086-769-8132 3999

Email: inquiry@meikotins.cn

Webové stránky: www.meikotinbox.com

Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village,

Shipai Town, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

 

Velkoobchodní vysokokvalitní hotový prodej vzduchotěsných kulatých bonbónů cínu může zásobník čokolády zásobník cínu od profesionálních výrobců a dodavatelů kulatých desek zde s MEIKO. Máme auditovaný SEDEX a společnost BRC schválila továrnu k vašim službám. Podpora přizpůsobené produkce, můžeme také nabídnout vlastní produkty pro vás.Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů kulatých desek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o naše d105 kulaté cínové skladovací skříňky, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: d105 kulatá cín skladování jar box, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditováno, BRC schváleno
Dvojice:Kulatý plech může sbírat cukroví Další:D75 kulatý plechový box

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit