Čtyřdílná kruhová nádoba

Čtyřdílná kruhová nádoba

MK-3039 čtyřdílná plechová krabička je vyrobena z plechu o průměru 0,23. Všechny čtyři sekce se mohou otáčet, můžete také vytvořit tři nebo dvě části. To je dobrá volba pro sběr malých věcí, jako je bonbón, malá čokoláda.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Čtyřdílný kulatý kontejner

Předmět číslo:

MK-3039

Velikost:

D84x213Hmm (výškově nastavitelná)

Razítko:

K dispozici na těle

Tisk:

CMYK + PMS

MOQ 10K


Popis :
MK-3039 čtyřdílná plechová krabička je vyrobena z plechu o průměru 0,23. Všechny čtyři sekce se mohou otáčet, můžete také vytvořit tři nebo dvě části.

To je dobrá možnost, jak sbírat drobné věci jako cukr, malá čokoláda a tak dále. Oblíbená položka pro zákazníky.O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů kulatých desek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o naše čtyři sekce kulatý kontejner, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: Čtyři sekce kulatý cínový kontejner, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválena společností BRC
Dvojice:Hexagonová banka z cínu Další:Hello Kitty kulatý plechový box

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit