Kontejner s kulatým cínem velikosti Midea

Kontejner s kulatým cínem velikosti Midea

MK-3026, krabice z plechů z plechu o průměru 0,23, víko a základna válečkem směrem ven. Krabičky z kulatého plechu, které se používají pro sušenky, čokoládové a cukrovinkové obaly.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatá krabice velikosti Midea

Předmět číslo: MK- 3026
Velikost: D76X48 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  
MOQ 10K


Popis :

MK-3026 , krabice z plechů z plechu o průměru 0,23, víko a základna válečkem směrem ven . Krabičky z kulatého plechu, které se používají pro sušenky, čokoládové a cukrovinkové obaly.

 

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš kontejner s kulatým cínem velikosti Midea, prosím, prosím, můžete bezplatně prodávat naše kvalitní výrobky. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: midea velikost kulatý cín kontejner, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditované SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Kontejner pro skladování nádob z kulatého plechu Další:Cínová skříňka pro malé zásobníky

Dotaz

You Might Also Like