Kulatá nádoba s oknem

Kulatá nádoba s oknem

Popis: Tato plechová krabice je vyrobena z plechového plechu o průměru 0,23 mm, víka a spodního válce. Tyto plechovky jsou trvanlivé a opakovaně použitelné. Používejte je znovu a znovu pro make-up, gely, prášky, krémy, balzámy nebo vosk na vlasy. Oni jdou jako skvělý doplněk ke všem sklenicím, které můžete mít. Využijte je, aby ukládali vaše čajové sáčky, bylinky nebo různé mincovny a bonbóny. Lehké a skvělé pro cestování nebo jako krásná příležitostná památka pro Vaši svatbu nebo příští párty. Ty jsou skvělé pro koření koření a při hromadných cenách!

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vzduchotěsný kulatý cukrovinkový plechový čokoládový zásobník čokoládových zásobníků

Předmět číslo:

MK-3051

Velikost:

D95 * 52Hmm (výškově nastavitelná)

Razítko:

K dispozici na víku a podstavci

Tisk: CMYK + PMS
MOQ 10K

Popis :

Tato plechová skříňka je vyrobena z plechového plechu o průměru 0,23 mm, víka a spodního válce. Tyto plechovky jsou trvanlivé a opakovaně použitelné. Používejte je znovu a znovu pro make-up, gely, prášky, krémy, balzámy nebo vosk na vlasy. Oni jdou jako skvělý doplněk ke všem sklenicím, které můžete mít. Využijte je, aby ukládali vaše čajové sáčky, bylinky nebo různé mincovny a bonbóny. Lehké a skvělé pro cestování nebo jako krásná příležitostná památka pro Vaši svatbu nebo příští párty. Ty jsou skvělé pro koření koření a při hromadných cenách!


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů kulatých desek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o naše kulaté plechové krabice s oknem, můžete být zdarma k velkoobchodu naše kvalitní výrobky. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kulatý plechový box s oknem, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Kulatá nádoba Další:Vzduchotěsné kulaté cínové nádoby s válcovou nádobou s železným závěsem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit