Kontejner s kulatým cínem

Kontejner s kulatým cínem

Kontejner z kulatého plechu Popis: MK-3059, plechová krabice z 0,23 plechového plechu, kryt víka směrem ven. Krabičky z kulatého plechu, které se používají pro sušenky, čokoládu, balení. Ttracující design a vypadají velmi módní.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kontejner s kulatým cínem

Předmět číslo: MK- 3059
Velikost: D105X40 HMM  
Razítko: Přijatelný
Tisk: CMYK  
MOQ 20K

Popis :

MK-3059 , krabice z plechů z plechu o průměru 0,23 mm, víko vyklopeno směrem ven . Krabičky z kulatého plechu, které se používají pro sušenky , čokoládu , balení.

  Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš kulatý plechový kontejner, dejte nám prosím prosím pozor na velkoobchodní prodej našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kulaté cínové nádoby, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditovaný, schválen BRC
Dvojice:Kulatý plech Další:Kontejner pro skladování kovových cínových zásobníků na zakázku

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit