Kulatý skladovací box s rukojetí

Kulatý skladovací box s rukojetí

Kulatá skříň na skladování s rukojetí Popis: Kulatá stojanová kazeta s rukojetí je vyrobena z plechu o průměru 0,23, tato plechová krabička může být použita jako mincovna pro sběr mincí. Také dobrá volba pro candy, skladování čokolády, hot selling item pro děti. O nás MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatý skladovací box s rukojetí

Předmět číslo:

MK-3078

Velikost:

D130x178Hmm (výškově nastavitelná)

Razítko:

K dispozici na těle

Tisk:

CMYK + PMS

MOQ 10K


Popis :
Krabička s kazetou s kruhovým držákem s rukojetí je zhotovena z 0,23 plechu, tato plechová krabice může být použita jako mincovna pro sběr mincí. Také dobrá volba pro candy, skladování čokolády, hot selling item pro děti.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů kulatých desek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o naše kulaté plechové skříňky s držadlem, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kulatá cínová skladovací krabice s rukojetí, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditovaný, schválen BRC
Dvojice:Otočit třídílný kruhový mincovník Další:Kontejner pro skladování nádob z kulatého plechu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit