Kulatý plech

Kulatý plech

Kulatá krabička na kandysu s oknem Popis: MK-3045, krabice z plechů z plechu o průměru 0,23, základna válečkem ven bez víka. . Krabičky z kulatého plechu, které se používají pro sušenky, čokoládu, balení. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků. O nás...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatá krabice na cukr s oknem

Předmět číslo: MK- 3045
Velikost: D85 * 180HMM (výškově stavitelné)
Razítko: Přijatelný
Tisk: CMYK
MOQ 18K

Popis :

MK- 3045 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23, podložka nahoře bez víka. . Krabičky z kulatého plechu, které se používají pro sušenky , čokoládu , balení. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše kulaté plechovky, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kulatý plech, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválena společností BRC
Dvojice:Kulatá cínová plechová krabice Další:Kontejner s kulatým cínem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit