Kulatá plechovka Box může pro balíček Candy Mint Pill

Kulatá plechovka Box může pro balíček Candy Mint Pill

Krabice z kulatého plechu a reklamní cínové plechovky Popis: MK-3047, krabice z plechovek z plechu o průměru 0,23, víko vykládejte směrem ven a vnitřní válec uvnitř, dvoudílná krabička. Tato krabička může být použita pro balení cukroví, máty, pilulky apod. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička na plechovky je velmi populární ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatý box a reklamní Candy Cín může  

Předmět číslo: MK- 3047
Velikost: D89X24 HMM
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  


Popis :

MK- 3047 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23 mm, víko válečkem směrem ven a válečkem uvnitř   , dvoudílná krabice. Tato krabička může být použita pro balení cukroví, máty, pilulky apod.   Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dar, kosmetiku apod. MEIKO přijmout a obejmout silnou firemní klíčovou hodnotu usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

 

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů kulatých desek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o naše krabice s kulatými plechovými krabicemi pro balení bonbónů pro bonbóny, prosím, dejte nám možnost velkoobchodního prodeje našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: kruhové plechovky krabice na plechovky pro čokoládové bonbóny, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválena společností BRC
Dvojice:Kulaté plechová krabice pro osvěžovač vzduchu Další:Kulaté plechovky Box Can

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit