Malá kulatá plechová krabička

Malá kulatá plechová krabička

Kulatá a propagační plechovka Popis: MK-0330, plechová krabička je vyrobena z 0,23 pocínovaného plechu, svitek ve víku a těle. Můžeme udělat s vlastním designem tisku. Tato plechovka může sbírat drobnosti ve vašem domě. Je to také dobrý nápad použít jako peníze banky ve vašem daliy život.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulaté a propagační plechovky

Předmět číslo: MK- 0330
Velikost: D88 * 93HMM   
Razba: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  

Popis :

MK- 0330 , plechová krabička je vyrobena z 0,23 pocínovaného plechu, svinována ve víku a těle . Můžeme udělat s vlastním designem tisku. Tato plechovka může sbírat drobnosti ve vašem domě. Je to také dobrý nápad použít jako peníze banky ve vašem daliy život.


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku, atd. MEIKO přijmout a zahrnuje silnou firemní základní hodnotu v jejich usilování o dokonalost práce s vysokou úctou k našim c ustomers. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky, a   Evropa.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: dotaz@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Město Dongguan 523333, Guangdong, Čína


Hot Tags: malý kulatý plechový box, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, BRC schválen
Dvojice:Kulatý plechový box a reklamní plechovka Další:Mini Handle Custom Tin Lunch Box pro děti

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit