Embossing Pattern Square Tin Box

Embossing Pattern Square Tin Box

"Embossing pattern square tin box" je vyroben z 0.23 / 0.25 / 0.28mm plechu, 3-dílná konstrukce (víko / dno / podstavec), vánoční design dle přání zákazníka, CMYK OEM design, pro obalové dárky / cukroví.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Razítka s čtvercovým vzorem s razítkem


Forma MK1031

Velikost 260 * 260 * 75mm

OEM vlastní logo design přijmout, CMYK OEM designDetailní obrázky MK1031 260 260 75


 

Q: Jste obchodní společnost nebo výrobce?

A: Jsme ISO, SGS, Sedex, BV schválený výrobce specializující se na různé plechové výrobky, OEM a ODM služby jsou k dispozici.


Q: Můžete nabídnout bezplatné vzorky?

Odpověď: Ano, můžeme nabídnout zdarma vzorky na základě exsited plísně, stačí zaplatit expresní poplatek. Můžete poskytnout vaše a / c jako DHL, nebo si můžete zavolat svého kurýra, abyste si z naší kanceláře vybrali.


Otázka: Můžete udělat vlastní deisgn a tvar?

Odpověď: Ano, můžeme udělat svůj vlastní vzhled a tvar.


Otázka: Jaký je váš čas?

Odpověď: Doba trvání bude asi 30-35 dní po obdržení zálohy.


Otázka: Jaké jsou platební podmínky?

A: Platební lhůta je 30% předem a před odesláním 70%.Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů čtvercových cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Pokud máte zájem o naše reliéfní vzorek čtvercová plechová krabice, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro zákaznické služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: reliéfní vzorek čtvercová plechová krabice, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, auditovaný SEDEX, schválen BRC
Dvojice:Velké čtvercové plechové krabičce s reliéfním logem Další:Modrý čtvercový plech se může tisknout

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit