Čtvereček plechovky Box plechovky mohou

Čtvereček plechovky Box plechovky mohou

Přizpůsobené měsíc Tin boxy 4 barevný tisk čtvercové sušenky cín Box Popis: MK-2083 4 barevný tisk čtvereček cínu. , který lze použít jako suchar a dárkový balíček, všechny okraje víka jsou valit dovnitř, atraktivní a špičkové konstrukci jsou vítány mnoha kupujících. O nás firma MEIKO plechovky průmyslu...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

PřizpůsobitměsícPlechové boxy

4 barevný tisknáměstíPlechové krabice sušenek

Číslo zboží:MK-2083
Reliéf:131.2X116.2X37HMM
Reliéf:Ne
Tisk:CMYK

                                 

 

Popis:

MK-2083 4 barevný tisknáměstíPlechové krabice ., který lze použít jako sušenky a dárekbalíček,všechnyvvíkoráfek jsou rolluvnitř, atraktivnía špičkové konstrukci mnoha kupujících.


O nás

Firma MEIKO plechovky INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechové obaly, produkty jsou většinou použity na čokolády, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. Firma MEIKO přijmout a zahrnuje silné firemní jádro hodnotu v jejich snaze o dokonalost práce s vysokým respektem vůči zákazníkům. Naše produkty jsou převážně vývoz do Severní Ameriky a Evropy.

image003(001).jpg

Kontaktujte nás:

TEl: 0086-769-8132 3888

FAX: 0086-769-8132 3999

E-mail:dotaz@meikotins.cn

Webové stránky:www.meikotinbox.com

Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village,

Shipai město, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína

 

Velkoobchod kvalitní horké prodej vzduchotěsné kolo candy tin can čokoládové plechovou skladovací kontejner od profesionální kulaté plechovky výrobců a dodavatelů s firma MEIKO. Máme, zda audit a BRC schválené továrně k vašim službám. Podpora vlastní výroby, můžeme také nabídnout vlastní produkty pro vás.Jako jeden z předních obdélníkové krabice Tin výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší náměstí plechovky Box plechovky mohou, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: Čtvereček plechovky Box plechovky Can, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda auditem BRC schválen
Dvojice:Čtvercové plechovky Box Plechovky Plechovky Can Další:Čtvercová krabička

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit