Opravdu rád plechovky Comestic Toy balíček

Opravdu rád plechovky Comestic Toy balíček

náměstí plechovky, krabice a propagační comestic Tin can Popis: MK - 1033, krabice konzerv z 0,23 cínových, víko a základnu valit ven, toto políčko lze použít pro balíček comestic a hraček. P ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Toto políčko plechovky jsou velmi populární, většina zákaznic. O nás firma MEIKO plechovky...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Krabice čtvercová plechovek aPropagační comestic cínumůže

Číslo zboží:MK-1033
Velikost:120 X 120 X 50 HMM(výškově nastavitelný)
Reliéf:PŘIJMOUT
Tisk:CMYK 

 Popis:

MK-1033, plechovky box vyrobený z 0,23 cínových, víko a základní rollpasivní , Toto políčko lze použít pro balíček comestic a hraček. Ap ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Toto políčko plechovky jsou velmi populárníVětšinaZákazníci.

O nás
Firma MEIKO plechovky INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechové obaly, produkty jsou většinou použity na čokolády, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. Firma MEIKO přijmou a zahrnuje silné firemní jádro hodnotu v jejich snaze o dokonalost práce s vysokým respektem k našícohledně. Naše výrobky jsou především vývoz do Severní Ameriky, a V Evropě.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail:Inquiry@meikotins.cn
Webové stránky:www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, městě Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních náměstí Tin boxy výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v našem balíčku opravdu rád plechovky comestic hračka, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: opravdu rád plechovky comestic hračka balíček, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda audit, BRC, schválené
Dvojice:Jednoduché víno čtverec Biscuit Tin Box Další:Čtvereček plechovky Box Can pro Comestic balíček

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit