Čtvereček plechovky Box Can pro Comestic balíček

Čtvereček plechovky Box Can pro Comestic balíček

Čtvercová krabice konzerv a propagační comestic Tin can Popis: MK - 2100, krabice konzerv z 0,23 cínových, víko a základní role pasivního. Tato Daňová identifikační čísla lze použít pro comrstic balíček. P ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Toto políčko plechovky jsou velmi populární, většina zákaznic. O nás firma MEIKO plechovky...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Krabice čtvercová plechovek aPropagační comestic cínumůže 

Číslo zboží:MK-2100
Velikost:
160X110X122.5HMM
Reliéf:PŘIJMOUT
Tisk:CMYK


Popis
:

MK-2100, plechovky box vyrobený z 0,23 cínových, víko a základní rollpasivní. Tato Daňová identifikační čísla lze použít pro comrstic balíček.  Ap ŘITA livá design a vypadají velmi módní. Toto políčko plechovky jsou velmi populárníVětšinaZákazníci.

O nás
Firma MEIKO plechovky INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechové obaly, produkty jsou většinou použity na čokolády, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. Firma MEIKO přijmou a zahrnuje silné firemní jádro hodnotu v jejich snaze o dokonalost práce s vysokým respektem k našícohledně. Naše výrobky jsou především vývoz do Severní Ameriky, a V Evropě. 

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail:Inquiry@meikotins.cn
Webové stránky:www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, městě Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních náměstí Tin boxy výrobců a dodavatelů v Číně jsme vybaveni zda auditovat a BRC schválené továrně k vašim službám. Pokud máte zájem v naší náměstí, DIČ políčko může pro comestic balíček, prosím volní Velkoobchod naše kvalitní produkty. Pro vlastní produkty a služby nás prosím informujte detailů teď.
Hot Tags: Čtvereček plechovek box lze pro comestic balíček, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, vlastní, vlastní, zda auditem BRC schválené
Dvojice:Opravdu rád plechovky Comestic Toy balíček Další:Čtvercové plechovky Box Can For Comestic a Bisduit

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit