Hvězdná válka mince Bank Square Tin Box

Hvězdná válka mince Bank Square Tin Box

krabice s čtvercovými plechovkami a reklamní komiksové cínové plechovky Popis: MK-1033, plechová krabice z 0,23 plechu, víko a základna válečkem směrem ven, tato krabice je určena pro domácí a hračky. Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků. O nás MEIKO TINS ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hvězdná válka mince Bank Square Tin Box

Předmět číslo: MK-0016-1
Velikost: 110x110x170 HMM (výškově stavitelné)
Razítko: AKCEPTOVAT
Tisk: CMYK  

  Popis :

MK-0016-1 , krabice z plechů z plechu o tloušťce 0,23, víko a základna válečkem směrem ven   , Tato kolonka může být použita pro balíček Coin Bank, Comestic a Ttoy.   Ttracující design a vypadají velmi módní. Tato krabička je velmi oblíbená u většiny zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou vývoz do Severní Ameriky, a   Evropa.

包装.jpg

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů čtvercových cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naše hvězdy válce mince bank náměstí tin box, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních produktů. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: hvězda válce mince bank náměstí tin box, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, na míru, na zakázku, SEDEX auditovaný, BRC schválen
Dvojice:Jednoduché víno čtverec Biscuit Tin Box Další:Čtvereček plechovky Box Can pro Comestic balíček

Dotaz

You Might Also Like