Čtvercový plechovec

Čtvercový plechovec

MK-2175, krabice z plechovek z plechu o průměru 0,23, plechové víko na vnější straně a vnitřní váleček uvnitř, krabice z plechovek je určena pro domácí a sušenky. Atraktivní design a vypadají velmi módní. Tato krabice s konzervami jsou velmi oblíbená většinou zákazníků.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Čtvercové plechovky a Reklamní cínové sušenky Cínové plechovky  


Předmět číslo:

MK-2175

Velikost:

110X110X128HMM (výškově stavitelné)

Razítko:

AKCEPTOVAT

Tisk:

CMYK

Popis :
MK-2175, krabice z plechů z plechu o průměru 0,23 mm, vnitřní víko nahoře a vnitřní váleček uvnitř, vhodné pro ukládání malých předmětů a občerstvení, nebo jen pro dekorativní displej

Atraktivní design a vypadají velmi módní. Tato krabice s konzervami jsou velmi oblíbená většinou zákazníků.

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínových obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku apod. usilovat o vynikající práci s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, ČínaJako jeden z předních výrobců a dodavatelů cínových boxů v Číně jsme vybaveni kontrolou společnosti SEDEX a továrnou schválenou společností BRC. Máte-li zájem o náš čtvercový plechový plech, prosím, můžete mít volný na velkoobchod našich kvalitních výrobků. Pro personalizované služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.
Hot Tags: Čínský čtvercový plechovka, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková výroba, zakázka SEDEX, schválena společností BRC
Dvojice:Obdélníkový plechový box s oknem Další:Vánoční dárková krabička

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit