Cínová krabička tvaru hvězdy

Cínová krabička tvaru hvězdy

Detaily výrobku Attactive vánoční hvězda plechová krabička Popis: MK-0166 hvězda plechová krabička je vyrobena z 0,23 domácího plechu třídy A, víko se valí venku. K dispozici je látková stuha v plechové krabičce, která usnadňuje a usnadňuje přenášení cínové krabice. Tato plechová krabička může ukládat malé věci jako máta, samll ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Attactive vánoční hvězda plechová krabička

Předmět číslo: MK-0166
Velikost:
100 * 100 * 40Hmm
Razba: AKCEPTOVAT
MOQ 30K
Tisk: CMYK


Popis :

MK-0166 hvězda plechová krabička je vyrobena z 0,23 domácí pocínovaný plech, víko rolovat venku. K dispozici je látková stuha v plechové krabičce, která usnadňuje a usnadňuje přenášení cínové krabice.

Tento plechový box může ukládat malé věci, jako je máta, hračka samll, cukroví jako dárek. Tato položka je velmi populární pro děti po celou dobu.

 

O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD byla založena v roce 2005, se specializují na výrobu různých druhů plechových obalů, výrobky jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetiku, atd. MEIKO přijmout a zahrnuje silnou firemní základní hodnotu v jejich snaha o dokonalost práce s vysokou úctou k našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky, a   Evropa.  

 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: dotaz@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Město Dongguan 523333, Guangdong, Čína


Hot Tags: hvězda tvar cín box, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, vlastní, SEDEX auditován, BRC schválen
Dvojice:Maple Leaf Tin Box Další:Kulatý Plech

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit