Sladké červené auto modelu plechová krabička

Sladké červené auto modelu plechová krabička

Cínová krabička s červeným autem Popis: Veškeré doplňky vyrobené v pocínovaném plechu, využívající zdravé materiály šetrné k životnímu prostředí, netoxické a neškodné. Kola lze otáčet ručně. Lze jej umístit na stůl ve vaší domácnosti jako dekorace. Je to také perfektní dárek pro vaše ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Sladké červené auto modelu plechová krabička

Předmět číslo: MK0338
Velikost:
265 * 110 * 90HMM
Ražba: AKCEPTOVAT
MOQ 5K
Tisk:

CMYK


Popis :

Veškeré příslušenství vyrobené z pocínovaného plechu, používání zdravých materiálů šetrných k životnímu prostředí, netoxických a neškodných.

Kola lze otáčet ručně.

Lze jej umístit na stůl ve vaší domácnosti jako dekorace.

Je to také perfektní dárek pro vaše děti.

imageimageJsme továrna se specializuje na výrobu a export plechových předmětů po dobu 15 let. Máme mnoho různých tvarů, designů a velikostí plechovek s vysokou kvalitou pro Vámi vybraný. Máme certifikát Disney, SA8000, ISO9001, Coca Cola, BRC, Sedex a Lego.


 

Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
E-mail: chris @ meikotins.cn
Web: www.meikotinbox.com
Adresa: č. 8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Shipai Town, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců cínových krabic a dodavatelů v Číně jsme vám vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC. Pokud vás zajímá naše plechová krabička se sladkým červeným autem, můžete velkoobchodně nabízet naše kvalitní výrobky. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: plechová krabička na sladké červené auto, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Rectangle Tin Box With Handle Další:Gold Printing Round Tin Can

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit